Bu sayfayı yazdır
Mcs Sancar Mermer Bölgenin En büyük Fabrikası

Mcs Sancar Mermer Bölgenin En büyük Fabrikası

MCS Sancar Mermer, Bülten63 Sitesinde Yayınlanan Haberimiz. "Şanlıura’da organize sanayi bölgesinde gerçekleştirmiş olduğu dev yatırım sonrası bölgenin en büyük mermer tesisi olan Mcs Sancar Mermer. Türkiye’nin en büyük sayılı mermer üretim tesislerden biri olma yolunda hızlıca ilerliyor."

"Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde 1997 yılında Bibollu mermer olarak kurulan ve  daha sonra bölgenin kurulun tek mermer fabrikası olmanın vermiş olduğu öz güveni ile 2017 yılında Şanlıurfa’nın organize sanayisinde yapmış olduğu milyonluk dev yatırım ile Türkiye’nin sayılı mermer üretim tesisi olarak faaliyetlerini hızlıca sürdürüyor ve bu yolda gerek yurt içi, gerek yurt dışı ülkelerine ihracatlarını maksimum seviyeye çıkartmayı bir büyüme hedefi haline getirdi.

Mcs Sancar Mermer Yönetim Kurulu Başkanı Murat SANCAR, yaptığı açıklamada mermer ile ilgili şu ifadelere yer verdi.

Biz Şanlıurfa’da ilk olarak kurulan mermer tesisi olarak hedef ve planlamalarımızda bölgenin en büyük tesisini kurmak ve bu yolda yurt dışında birçok ülkeye Türkiye’den mermer ihracatını gerçekleştirmeyi planladık. Bu yolda yönetim kurulu ve ekip arkadaşlarımızla birçok planlamalar yaptık bu planlar neticesine Şanlıurfa’da daha büyük bir yatırım yaparak tesiste mermer üretimi artırmak ve gerek yurt içi ve yurt dışı satışlarında müşterilerimize vermiş oldukları ürün siparişlerini hızlı bir şekilde teslim etmekti.

Bizde bu yapmış olduğumuz araştırma ve fizibilite çalışmaları neticesinde şuan faaliyette olan tesisimizi 2017 yılında Şanlıurfa 2. Organize sanayisinde kurduk ve üretim faaliyetimize başladık Türkiye’nin bir çok bölgesinden gelen mermer  bloklarını işliyor ve işlenen bu mermerleri yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Hedefimiz daha büyük üretim tesisi ve  yurt dışına daha fazla ihracat yaparak ülke ekonomisine daha fazla katkıda bulunmaktır.

MCS Sancar Mermer olarak 

Vizyonumuz Doğanın bizlere sunduğu bu güzellikleri, aynı cömertlik ile onu koruma bilincine sahip, müşterilerimizin yaşam kalitesine değer katacak şekillerde sunabilen, etik sınırlarda rekabetçi, uluslararası mermer ve maden şirketi olmaktır.Misyonumuz Yaşanmış olan günün değerini, yaşanacak günlere taşıyarak kalıcı farklılıklar inşa etmektir. "